Kinezyterapia – Warszawa

Reumatika to klinika świadcząca szereg usług terapeutycznych i rehabilitacyjnych, w tym także z zakresu kinezyterapii w Warszawie. Oferujemy kompleksową gamę usług rehabilitacyjnych, które zostały stworzone, aby pomóc naszym pacjentom w odzyskaniu pełnej sprawności fizycznej i odzyskaniu radości życia bez bólu.
Cechuje nas skuteczne i spersonalizowane podejście do fizjoterapii. Jeśli cierpisz po bolesnym urazie, odczuwasz dolegliwości bólowe lub po prostu pragniesz poprawić swoją sprawność fizyczną, jesteśmy gotowi Ci pomóc. Zapraszamy na konsultacje z zakresu kinezyterapii.

kinezjoterapia
kinezjoterapia-warszawa

Profesjonalna kinezyterapia w Reumatika

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów, którzy mają bogatą wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego leczenia różnych schorzeń. Specjalizujemy się w kinezyterapii – opracowujemy indywidualny plan terapeutyczny dla pacjentów Reumatika. Wiemy bowiem, że każdy pacjent jest inny, ma inny organizm, potrzeby oraz historię choroby i w ten sposób staramy się najcelniej trafić w jego potrzeby. Spersonalizowany plan terapeutyczny uwzględnia Twoje cele i ograniczenia. Dla najlepszych efektów, terapię wspieramy nowoczesnymi sprzętami. Dbamy o nieustanne podnoszenie standardu wyposażenia nasze kliniki, dzięki czemu leczenie ruchem – kinezyterapia, stoi u nas na wysokim poziomie.

Kinezyterapia – kiedy i dla kogo polecana jest ta metoda?

Kinezyterapię stosujemy m.in. w rehabilitacji po urazach sportowych. Pomagamy sportowcom powrócić do pełnej sprawności po kontuzjach, stosując specjalnie dostosowane programy rehabilitacyjne. Ponadto ta metoda sprawdza się w leczeniu bólu kręgosłupa –zapewniamy kompleksową opiekę nad pacjentami z dolegliwościami takimi jak wypadnięcie dysku czy skolioza. Nasz zespół specjalistów pomaga pacjentom po operacjach stawów, kości i mięśni w powrocie do normalnego funkcjonowania. Wreszcie nadzorujemy terapie dla pacjentów z chorobami neurologicznymi, takimi jak udar, stwardnienie rozsiane czy pourazowe uszkodzenia mózgu.

kinezjoterapie
warszawa-kinezjoterapia

Zadbaj o zdrowie i formę z Reumatika Warszawa

Czujesz ból, dyskomfort, nie możesz wrócić do formy po urazie – nie czekaj dłużej. Nie musisz godzić się na złe samopoczucie. Skorzystaj z naszych usług kinezyterapii i wróć do zdrowia oraz poprzedniej aktywności fizycznej. Nasza klinika w Warszawie jest gotowa przyjąć Cię i dostosować program terapeutyczny do Twoich indywidualnych potrzeb. Zadzwoń już dziś, aby umówić się na konsultację i rozpocząć swoją terapię z wykorzystaniem różnych metod, w tym kinezyterapii. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc!