Fizjoterapia ortopedyczna – Warszawa

manualna-terapia-warszawa

Nasz zespół doświadczonych fizjoterapeutów specjalizuje się w leczeniu i rehabilitacji pacjentów z różnego rodzaju schorzeniami ortopedycznymi. Niezależnie od tego, czy masz problemy z kręgosłupem, stawami, mięśniami czy innymi strukturami układu ruchu, fizjoterapia ortopedyczna może stanowić najbardziej trafną odpowiedź na te problemy.

Oferta przychodni Reumatika obejmuje kompleksowe podejście do leczenia i rehabilitacji ortopedycznej. Pracujemy z pacjentami w różnym wieku i z różnymi poziomami sprawności fizycznej. Głównym celem jest zapewnienie Ci szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej aktywności fizycznej. U nas otrzymasz opiekę na wysokim poziomie, a także indywidualnie opracowany, spersonalizowany plan leczenia.

Zakres usług w ramach fizjoterapii ortopedycznej

Zastanawiasz się, czego możesz się spodziewać po Reumatika? Nasza poradnia to przede wszystkim zaangażowani i doświadczeni specjaliści zajmujący się fizjoterapią ortopedyczną, którzy stawiają diagnozy i opracowują indywidualne plany leczenia pacjentów. Przeprowadzą dokładną ocenę Twojego stanu zdrowia, analizują choroby i ustalają – wspólnie z Tobą – cele rehabilitacji. Na podstawie tych informacji opracujemy dla Ciebie indywidualny plan leczenia, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Bywa, że istnieje potrzeba rozszerzenia go o dodatkowe usługi medyczne – wiele z nich znajdziesz w murach naszej kliniki.

manualna-terapia
terapia-manualna-warszawa

Na czym skupia się fizjoterapia ortopedyczna?

Jeśli cierpisz na ból kręgosłupa, stawów czy mięśni, mądrze zaplanowana i rzetelnie przeprowadzona fizjoterapia ortopedyczna może pomóc w jego złagodzeniu, a nawet eliminacji. Stosowane w Reumatika techniki terapeutyczne mogą zmniejszyć ból oraz przywrócić pełną funkcjonalność, którą utraciłeś w wyniku choroby czy urazu.
Jeśli doznałeś urazu ortopedycznego, rehabilitacja pomoże Ci powrócić do sprawności – szybciej i bezpiecznie. Pracujemy z pacjentami po operacjach, złamaniach, skręceniach i innych kontuzjach (w tym także kontuzjach sportowych, doznanych np. na boisku).
Celem jest poprawa ogólnej sprawności fizycznej, co osiągamy dzięki specjalnie dostosowanym ćwiczeniom. Wszystko to pod czujnym okiem zaangażowanych fizjoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem, w komfortowych warunkach i przyjemnej atmosferze.

Profesjonalna fizjoterapia ortopedyczna – Warszawa

Jeśli szukasz profesjonalnej fizjoterapii ortopedycznej w Warszawie, to jesteśmy gotowi Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i zrobić pierwszy krok w kierunku odzyskania pełnej sprawności fizycznej. Dzięki naszym usługom możesz cieszyć się aktywnym i zdrowym życiem bez bólu i ograniczeń.

terapia-manualna