Lek.

Damian Zaborowski

specjalista ortopeda

Wykształcenie

?
Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku

Doświadczenie

obecnie
Praca w Centrum Medycznym Damiana ul. Wałbrzyska 46 w Warszawie
2012 - 2015
Praca w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie na stanowisku Starszego Asystenta w Klinice Traumatologii i Ortopedii, gdzie jego domeną było leczenie operacyjne urazów sportowych i komunikacyjnych najnowszymi technikami operacyjnymi w chirurgii artroskopowej i urazowej
2005 - 2012
Praca w Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie na oddziale urazowo-ortopedycznym, gdzie m.in. zajmował się zastosowaniem artroskopii w leczeniu urazów stawu kolanowego i skokowego

O lekarzu

 Specjalizuje się w zabiegach operacyjnych urazów sportowych i komunikacyjnych, zwłaszcza stawu kolanowego, stawu ramienno-łopatkowego(barku), leczeniu operacyjnym złamań kończyn z zastosowaniem najnowszych technik operacyjnych oraz w leczeniu zmian zwyrodnieniowych stawu kolanowego i biodrowego (protezoplastyka). W swojej pracy wykorzystuje również zaawansowane terapie regeneracyjne leczenia stawów z zastosowaniem komórek macierzystych i regeneracyjnych technologią Cytori. Metoda ta pozwala zregenerować zużytą chrząstką stawową oraz inne struktury wewnątrzstawowe. Zabiegi osocza bogatopłytkowego systemem Angel przyspieszają leczenie kontuzji sportowych m.in.: entezopatie, naderwania, choroby ścięgien, są także doskonałym zabiegiem profilaktycznym dla sportowców i osób aktywnych. Jego domeną są zabiegi operacyjne z zakresu artroskopii stawu kolanowego i barku oraz protezoplastyka stawu kolanowego i biodrowego.
W swojej pracy łączy kliniczne doświadczenie z nowoczesnymi implantami i technikami operacyjnymi.
Celem jego metod leczenia jest odzyskanie sprawności i funkcji Pacjenta bez bólu. Bierze czynny udział w kursach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą.

Usługi

Konsultacja ortopedyczna 260 zł 30 min Informacje
Ortopeda - konsultacja telefoniczna 200 zł 10 min Informacje
Zastrzyk dostawowy/punkcja stawu (blokada) 200 zł 30 min Informacje
Zastrzyk dostawowy podczas wizyty 100 zł 15 min Informacje
Zastrzyk dostawowy pod kontrolą USG

Cena za podanie do kolejnego stawu - 50zł.

200 zł 30 min Informacje
Podanie leku Durolane do dużego stawu z wizytą i obserwacją

Cena za podanie do kolejnego stawu - 500zł.

840 zł 30 min Informacje
Viscosuplementacja z lekiem Hyalone

Viscosuplementacja to zastosowanie kwasu hialuronowego, w dedykowanej dostawowej formie, wprowadzanego za pomocą iniekcji przez lekarza ortopedę pod kontrolą USG.

550 zł 30 min Informacje
Viscosuplementacja z lekiem Durolane 840 zł 30 min Informacje
System Angel - osocze bogatopłytkowe

System Angel to technologia umożliwiająca stworzenie stężenia płytek krwi zawierających czynniki wzrostu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb Pacjenta w sposób gwarantowany i powtarzalny.

2100 zł 30 min Informacje